Heroes & Generals Wiki
Advertisement
HG Logo.png

O Grze[]

Heroes & Generals to darmowa internetowa gra masowa FPS zawierająca strategiczną kampanię wieloosobową. Rozgrywka jest osadzona w Europie w realiach II wojny światowej będącej areną zmagań Stanów Zjednoczonych, Niemiec i Związku Radzieckiego.

Gra w wyjątkowy sposób łączy gatunek FPS z rozgrywką strategiczną, w której każda twoja decyzja jest w stanie odwrócić bieg wojny toczonej online przez tysiące graczy.

Część 'Heroes' umożliwia walkę w okopach, latanie samolotami oraz jazdę czołgami i innymi pojazdami bojowymi, natomiast część 'Generals' pozwala na podejmowanie strategicznych decyzji wojennych i wspieranie sojuszników poprzez zarządzanie środkami, jednostkami i posiłkami.

Część 'Generals' jest również dostępna za pośrednictwem aplikacji towarzyszącej 'Heroes & Generals: Mobile Command' na systemy iOS i Android.

Wciel się w rolę żołnierza piechoty, czołgisty, pilota myśliwca, zwiadowcy, spadochroniarza lub generała. Twoje działania mogą zmienić bieg zaciętej wojny, toczonej online przez tysiące graczy z całego świata!


Heroes & Generals jest obecnie w fazie Pełnej wersji

Cechy Gry[]

Poradnik dla Nowych Graczy jest stworzony, aby pomóc nowym graczom rozpoczęcie gry. Poradnik został dla was przetłumaczony przez społeczność Wojsko Polskie.


Game Play[]

Finansowanie Gry[]

  • War Bonds

Polecany Film[]

More videos...

H&G na Twitterze[]

Advertisement